OBÓZ JOGI W BIESZCZADACH

Serdecznie zapraszam na siedmiodniowy obóz z jogą w samym sercu Bieszczad, który odbędzie się 17-24.08.2019r. w malowniczej miejscowości Biesisko.

W planie obozu: codzienna medytacja, codzienne praktyka jogi i pilatesu zakończone relaksacją, trekking, zwiedzanie okolicy, przepyszna kuchnia wegetariańska, która pozwoli nam wprowadzić dobre nawyki żywieniowe i oczyścić organizm oraz prelekcje prozdrowotne.

Każdy dzień zaczynać i kończyć będziemy 1,5h praktyką. Każdego popołudnia/wieczoru zaproszę Was również na ok 45 minutowe prelekcje prozdrowotne w tematyce: napięcia w ciele a emocje, powięź nieocenionym nadzorcą naszego organizmu, wartość snu w codziennym funkcjonowaniu, medytacja i wyciszenie drogę do wewnętrznego spokoju,wpływ stresu na organizm człowieka.

W ciągu dnia korzystać będziemy z dobrodziejstw Bieszczad. W planie:
– Tarnica – najwyższy szczyt Bieszczad,
– Połonina Certyńska,
– Połonina Wetlińska (+możliwość odwiedzenia najwyższej położonego schroniska w Bieszczadach- Chatka Puchatka),
– jezioro Solińskie- joga na plaży i zwiedzanie zapory,
Krzemieniec 1221,
– wyprawa przez Bieszczadzki Worek do Źródeł Sanu lub zwiedzanie rezerwatu Przyrody Silne Wiry,
– jeden wieczór w Parku Gwiezdnego Nieba (Jedno z najciemniejszych miejsc w Europie, a jak wiemy sierpień jest miesiącem spadających gwiazd. Będzie magicznie!),
– w razie niepogody zwiedzanie muzeów w Ustrzykach Dolnych

Do naszej dyspozycji mamy cały hotel z ogrodem, gdzie podczas słonecznej pogody odbywać będziemy naszą praktykę, przepiękną salę kominkową, w której odbywać się będą prelekcje, restaurację oraz 9 bardzo nowocześnie i schludnie urządzonych pokoi 2,3 i 4- osobowych.

Uwaga- ilość miejsc ograniczona do 18! Pozwoli nam to wprowadzić bliską i otwartą atmosferę oraz mi jako nauczycielowi skoncentrować się i znaleźć czas dla każdego uczestnika obozu z osobna.

Koszt obozu 1499.
Cena obejmuje: dojazd z Brus/Chojnic autokarem w Bieszczady, hotel, 2 posiłki dzienne + mini lunch box na górskie wyprawy, praktyki jogi i treningi metodą pilates z instruktorem z wieloletnim doświadczeniem, prelekcje prozdrowotne, materiały szkoleniowe oraz ubezpieczenie na czas wyjazdu.

Cena dla osób, które zdecydują się dojechać na miejsce na koszt własny wynosi: 1199 zł.

Zagwarantowanie miejsca gwarantuje wpłacenie zaliczki w kwocie 400 zł. (Nr konta 09 2490 0005 0000 4004 7344 7858 Magda Roclawska, tytułem Bieszczady)

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
mail: magdaroclawskaa@gmail.com
tel. 886 371 615

 

Facebook Comments

KIM JESTEM? Pasjonatką sportu i zdrowego odżywiania, zafascynowaną tajnikami psychologii. Tancerką, aktywnym trenerem, kobietą maratończykiem i miłośniczką jogi. Odkąd pamiętam prowadzę aktywny tryb życia. Wychowałam się w rodzinie, w której do szkoły jeździło się rowerem, a wakacje spędzało się na wyjazdach sportowych. Narty, lotnie, rowery, rolki. Sport mnie ukształtował, sport mnie wychował. Sport nauczył mnie łamać kolejne bariery psychiczne i sięgać po więcej. Sport nauczył mnie dbać o własne ciało i umysł. Sport pokazał mi możliwości, sport podarował mi ogromne, niesamowite emocje. Sport nauczył mnie cieszyć się życiem i zachęcił do dbania o siebie. Sport sprawił, że zapragnęłam żyć naprawdę. Zapragnęłam żyć forever.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *